Наше співвоскресіння

 

a) Розважання над Божим словом

Ісус Христос під час свого воплочення і своєї смерті ототожнився з нашою природою крім гріха, а ми з Ним також були поховані, і разом з Ним також воскресли. Пророк Осія це провістив: „Третього дня воскресить нас, і будемо жити перед обличчям Його”. Наша участь в Христовому воскресінні тепер через віру є духовною. При другому приході і наше тіло воскресне для слави.

Духовна реальність співвоскресіння з Христом в Ісусовій і нашій матері є досконалою. З такою ж відданістю Богу і з такою ж вірою як Марія тепер приймаю не лише внутрішню єдність з воскреслим Спасителем, але приймаю вповні і ціле таїнство Хрищення. Тепер усвідомлюю собі правду, що „живу вже не я, але живе в мені Христос” (Гал. 2,20). Наскільки вірою увійдемо до Христової смерті, настільки в нас діє сила Христового воскресіння. До цих двох таїнств Христової смерті і Його воскресіння ми були духовно прищеплені у св. Хрищенні (пор. Рим.6,3-5). В нашому тілі маємо вже тепер носити Христову смерть, а також Його нове життя (пор. 2Кор.4,10 наст.)

б) 5 хвилин всі повторюємо: „Христос Воскрес! Разом з Ним і ми воскресли” (пор.Еф 2,6).

в) 5хв. всі промовимо: „Ісусе”, а один додає: „З Тобою я воскрес!”.

г) 5хв. Ісус є в мені, в тобі, і я є в Ньому. Він є воскресіння і життя, Він є тут. Співаючи пісню „Це є та ніч”, переживаю таїнство співвоскресіння з Христом.