Поява ангелів


1) Роздуми над Божим словом

В неділю, дуже раненько, ще за темна, приходить Марія Магдалина і друга Марія до саду, де був Ісус похований. Недалеко від гробу їх злякав сильний землетрус. З’явився їм ангел Господній. Вони бачать, як він сходить з неба, відвалює від входу до гробу великий камінь і сідає на нього. Жінки дивляться з подивом на його лице. Його обличчя було, як блискавка, а одяг його був білий, як сніг, що іскриться на сонці. Свідками цієї осяйної появи є і воїни, які сторожили Ісусів гріб. Однак тепер вони лежать на землі, як мертві, пройняті жахом від виду ангела. І жінки перелякані, але на небесну появу дивляться з надією.

Бог говорить до тих, які готові Його послухати. Марія Магдалина і друга Марія стояли під хрестом. Тепер ангел їм звіщає: «Не лякайтеся, бо я знаю, що Ісуса розп’ятого ви шукаєте. Нема Його тут, бо воскрес, як сказав» (Мт.28,5-7).

Після них прийшли до гробу інші жінки, які несли миро, увійшли до гробу і побачили, що тіла Господа Ісуса там нема. Побачили двох мужів в білих сяючих одежах. Вони їм сказали: «Чому шукаєте живого між мертвими? Нема Його тут, Він воскрес…» (Лк.24,5-6).

І я часто шукаю живого між мертвими, коли залишаюся в дусі невіри, себежалю чи іншої брехні. В цьому дусі Ісуса нема. Через покаяння (Мк.1,15) мушу вийти з цього духа, щоб зустрітися з живим Ісусом.

 

2) Цитування Божого слова (5 хв.):

Всі повторюємо: «Чому шукаєте живого між померлими, нема Його тут, Він воскрес». 

3) Молитва згідно Божого слова (5 хв.):

Всі промовимо «Є-го-шу-аа-аа-аа [*]», а один додає: «Ти воскрес, Ти в мені, а я в Тобі». 

4) Спів (5 хв.):

особисто переживаю вістку ангела: «Ісус воскрес!» Пісня «Воскрес Ісус, наш Господь».

 

_______________________________________________________________

[*] Оригінальна вимова Божого імені, так як його вимовляли сучасники Христа і Діва Марія, звучить «Yehoshuа» – «Єгошуа».

Як з живою вірою призивати Боже Ім’я? При видиху промов склад «Є» і усвідом присутність Бога Отця, при другому видиху – «ГО» усвідом присутність Бога Сина, при третьому – «ШУ» присутність Бога Святого Духа, а при «А» видихни довго, беззвучно. Потім після вдиху знову видихни «А», а потім ще втретє особисто переживи дану правду.

 

Завантажити: Молитовна брошурка для святкування неділі:

формат doc ,           формат pdf (версія для друку)