Франциск – єретик, богохульник, чи може сатаніст?

23.02.2019

На Всесвітній зустрічі з молоддю в Панамі Бергольйо схвалив грубе богохульство! Таїнство Воплочення Божого Слова було огидно висміяне. Перед Франциском на сцені роль Пречистої Діви Марії виконує негритянська акторка. Вона одягнена в білі джинси та у вільну блузу, має розтріпане волосся. Нечистими жестами, вигуками і рухами пускає на глядачів нечистого духа. Це жахлива зневага Матері нашого Спасителя! Це до неба волаюча хула!

Далі відбувається богохульна сцена, зображаюча зачаття. Ангел, молодик з жестами розпусника, переконує свою жертву, яка кричить і опирається. Це вершина сатанинського богохульства! Це є тотальна деградація та висміювання основного таїнства нашої віри – Воплочення Божого Сина.

Вкінці Франциск декілька разів підняв палець на знак того, що схвалює це богохульство і захоплений ним. Так перед цілим світом в авторитеті глави Церкви він схвалив висміювання та найгрубше сатанинське богохульство Божого таїнства спасіння!

Франциск робить собі дурнів з віруючих католиків та з єпископів і священиків. А вони, незважаючи на це, в кожній Літургії повторюють: «В єдності з нашим папою Франциском».

Запитуємо: В єдності, але куди? До неба, чи до пекла?

 

Візантійський Католицький Патріархат

 

Завантажити: Франциск – єретик, богохульник, чи може сатаніст? (23.02.2019)