skip to Main Content

Slovo pre kňazov a biskupov Slovenska

Toto video je možné zhlédnout i zde:  https://slovakia-awake.wistia.com/medias/l4dllwfrt7    https://lbry.tv/@Resurrection:d/slovo-pre-knazov-a-biskupov-Slovenska:a  https://gloria.tv/post/dz8Ack7R6ATV4n1hd1rMTMHHT     

Stáhnout video: 253,5 MB, 1280×720 / 76,6 MB, 768×432

Vážení biskupi a kňazi,

predseda vlády Igor Matovič vydal zákaz slávenia svätých omší nad 6 ľudí od 15. 10. 2020. Prvýkrát sa tento zákaz na slávenie nedeľnej bohoslužby aplikoval v nedeľu 18. 10.

BKP vás 16. 10. 2020 vyzval, aby ste túto nedeľu, aj napriek zákazu, omše slúžili pre všetkých veriacich s tým, že pri omši nebudete spomínať meno neplatného pápeža Františka. Matovič predpokladal vašu absolútnu poslušnosť, preto už neotáľal a hneď na túto nedeľu naplánoval mimoriadne zasadnutie vlády, kde sa malo riešiť celoplošné antigénové testovanie obyvateľov, a to konkrétne začínajúc sobotou 24. 10. a nedeľou 25. 10. Premiér oznámil, že ďalšie hlavné testovanie má potom pokračovať 31. 10. a 1. 11. V tomto čase ľudia chodia na cintorín, teraz zrejme preto, aby si nad hrobmi uvedomili, že testovanie urýchli ich premiestnenie na tieto miesta.

Súčasná vláda s Matovičom objednala približne 13 miliónov antigénových testov, za ktoré zaplatí viac ako 52 miliónov eur. Väčšina ide z vašich daní. Budú ich dodávať tri firmy, za ktorými v pozadí bezpochyby stojí hlavný distribútor a propagátor vakcín Bill Gates, ktorý je, čo sa týka zdravotníctva, totálny analfabet. Testy pripravujú pôdu pre vakcináciu. Národ má skrze opakované testy otupieť, až nakoniec bude ochotný prijať genocídnu vakcínu, za ktorou stojí Bill Gates, ktorý verejne oznámil, že „ak odvedieme dobrú prácu s vakcínami, znížime populáciu o 10-15%“.

Vážení biskupi a kňazi, čo by sa stalo, keby ste 18. 10. skutočne všetci slávili nedeľnú svätú omšu? Odpovedáme: Vám by sa nestalo nič, ale pre váš krok viery by bezpochyby skrachoval odštartovaný plán premiéra. Tento plán čakal, pokým mu gestom lojálnosti otvoríte dvere a de facto dáte požehnanie. Keby ste urobili tento hrdinský krok, Boh by dal svetlo a väčšina národa by odmietla celoplošné testovanie smerujúce k ďalším krokom morálneho a fyzického sebazničenia Cirkvi i národa.

Vy predsa sledujete informácie o koronavíruse aj od skutočných odborníkov. Teda viete, že na koronavírus de facto nikto neumiera, viac ľudí zomiera, ako zverejnili nemeckí lekári, na neadekvátne opatrenia vlády. Bolo totiž hrubo zanedbané liečenie vážnych chorôb. Vy dobre viete, že ide o koronapsychózu, ktorá sleduje politické záujmy, vedie k ekonomickému krachu, a celá komédia s testami zdravých ľudí, s nosením rúšok, je v podstate vymývanie mozgov, aby ľudia stratili zdravý rozum, prepadli hystérii, vzájomnej nenávisti a začali vidieť východisko v genocídnej vakcinácii.

Vy dobre viete, že balamutenie rôznymi PCR testami alebo antigénovými testami je totálny nezmysel. Ľudia si musia platiť testy, nad ktorými je veľký otáznik, či tieto testy nebudú šíriť, keď nie v prvej etape, tak v ďalších, nielen Covid-19, ale aj iné, ešte nebezpečnejšie choroby. Za týmto podvodom s testami stojí nemecký lekár Drosten, ktorého nemeckí odborníci odhalili a dali do súdu za organizovaný podvod, masovú manipuláciu a za zločin proti ľudskosti.

Testovanie smeruje k vakcinácii. Aká má byť nová vakcína? Americká odborníčka na vakcíny Carrie Madej charakterizovala pripravovanú vakcínu takto: Bude obsahovať všetky negatívne zložky, ktoré doposiaľ škodlivé vakcíny obsahovali. To znamená vyvolanie autizmu, stratu imunity, plodnosti atď. A ešte okrem toho bude nová vakcína zasahovať do genetického systému človeka, čo bude mať nedohľadné a nenavrátiteľné následky. Navyše bude obsahovať tzv. malé roboty, teda nanočastice, ktoré napoja človeka na umelú inteligenciu, takže sa človek stane biorobotom a jeho perspektíva je ohnivé jazero.

Tí, ktorí celý podvod s koronavírusom riadia zo zákulisia, dobre poznajú duchovné princípy a vedia, že potrebujú na jednotlivé národy stiahnuť prekliatie. To sa im podarilo už skôr, keď presadili Bergoglia do úradu pápeža. A teraz sa toto prekliatie šíri aj do politickej sféry skrze zradnú či servilnú hierarchiu. Biskupi v Česku boli tak zbalamutení iniciatívou arcibiskupa Graubnera, že robili zo seba šašov a orúškovaní slávili sviatok svätého Václava. Hneď na druhý deň sa spustila politická mašinéria so sankciami. Elity dobre vedia, ako pôsobí požehnanie a ako prekliatie, len vy, vážení biskupi a kňazi, akosi túto realitu nevnímate, bohužiaľ, na vlastnú škodu a škodu Cirkvi i národa.

Mali ste šancu v nedeľu sláviť liturgiu s tým, že vynecháte meno neplatného pápeža. Mohli ste vyskúšať Hospodina (Mal 3,10b), či, keď urobíte krok viery, dá požehnanie. Čo ste urobili? Kiežby ste mali aspoň bolesť nad tým, že ste stratili šancu. Alebo ste už takí slepí alebo cynickí, že vám na spáse ľudských duší nezáleží?

Teraz budú nasledovať ďalšie kroky k sebazničeniu. Ich zastavenie už vyžaduje mimoriadne pokánie a veľké hrdinstvo rovné mučeníctvu. Kiež by medzi vami boli výnimky, aby Boh mohol zastaviť pripravovanú katastrofu aspoň skrze desiatich spravodlivých!

+ Eliáš

Patriarcha Byzantského katolíckeho patriarchátu

+ Timotej OSBMr                         + Metod OSBMr

Biskupi sekretári

18. 10. 2020

 

Stáhnout: Slovo pre kňazov a biskupov Slovenska (18. 10. 2020)

 

Byzantský katolícky patriarchát (BKP) je spoločenstvo mníchov, kňazov a biskupov žijúcich v kláštoroch. Na čele BKP stojí patriarcha Eliáš s dvoma biskupmi-sekretármi +Timotejom a +Metodom. BKP povstal z potreby hájiť základné kresťanské pravdy proti herézam a apostázii. Pseudopápeža Bergoglia neuznáva a nepodriaďuje sa mu.

 

Back To Top